Model łóżka: PIĘTROWE

Wytrzymałe i ponadczasowe metalowe łóżka piętrowe znajdują zastosowanie najczęściej w różnego typu obiektach noclegowych i wypoczynkowych. Sprawdzą się doskonale tam, gdzie trzeba optymalnie wykorzystać przestrzeń. Są więc niezastąpione choćby w sypialniach wieloosobowych – tak popularnych w hostelach, hotelach czy schroniskach młodzieżowych.

Łóżka piętrowe metalowe są wyjątkowo solidne. Wyposażone w standardowe materace zapewniają komfortowe miejsce do spania, również dla dorosłych osób – wykonujemy je w wymiarach 80/90×200 cm (wysokość 160 cm). Nie zajmują zbyt wiele miejsca, więc zapewniają gościom swobodę poruszania się po pokoju. Stal to wdzięczny materiał. Wykonane z niej meble są wyjątkowo wytrzymałe, a zarazem posiadają uniwersalny wygląd. Łóżko metalowe będzie pasowało do każdego wystroju. Co ważne, w naszej ofercie dostępne są różne kolory stelaży – od klasycznej bieli i czerni, aż po efekt starego złota czy srebra. Stal malowana proszkowo jest odporna na korozję i na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka zachowuje efektowny wygląd przez wiele lat.

Poniżej zamieściliśmy galerię kilku spośród naszych dotychczasowych realizacji. Produkowaliśmy meble na zlecenie między innymi polskich i zagranicznych hosteli.

Wysokość całkowita: 160cm
Długość : 200cm
Szerokość: 80 / 90cm


Biały połysk
Brąz
Czarny
Czarny połysk
Gris
Satyna
Stare srebro
Stare złoto
Szampański